C.I.B., MultiCh., JCh.

Goofy Gold od Dennynky

- V Ý S T A V Y -

- 2012 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
28.04.2012 Pojizerská výstava Mladá Boleslav štěňata O. Dolejšová VN1
06.05.2012 Klubová výstava Řepeč štěňata M. Kavčič (SLO) VN1
16.06.2012 Krajská výstava Hradec Králové štěňata P. Řehánek VN1
30.06.2012 NVP Klatovy dorost Korózs-Papp Judith (HU) VN1
25.08.2012 MVP Mladá Boleslav dorost M.Svobodová VN1
01.09.2012 Klubová výstava Chropyně dorost A. Kochan (PL) VN1
29.09.2012 NVP Brno mladých J. Matějek V2
27.10.2012 Klubová výstava Ml.Boleslav mladých D. Fialová V1, CAJC, BOJ, 2.BIS JUNIOR, Best collie in Gold
28.10.2012 Speciální výstava Ml.Boleslav mladých J. Matějek V3, Best collie in Gold
03.11.2012 MVP Praha mladých J. Matějek V2
04.11.2012 MVP Praha mladých V. Fiala V2

- 2013 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
5.1.2013 Hanácká národní výstava psů Brno mladých M. Svobodová V1, CAJC, BOJ, BOB
2.2.2013 DUOCACIB Brno mladých J. Luscott (GB) V1, CAJC, BOJ, kvalif. na Cruft's 2014
3.2.2013 DUOCACIB Brno mladých M. Tan Cate (NL) V2
ČESKÝ JUNIORŠAMPION KRÁSY
30.3.2013 MVP České Budějovice mezitřída E. Soltesz (A) V2, res.CAC
27.4.2013 Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav mezitřída M. Václavík V1, vítěz třídy, Krajský vítěz
4.5.2013 MVP Praha mezitřída D. Fialová V4
11.5.2013 Klubová výstava Řepeč mezitřída A. Zemánková (SK) V3
7. 9. 2013 Národní výstava Brno mezitřída M. Krinke V1, CAC, Národní vítěz
21.9.2013 Klubová výstava Chropyně mezitřída A.Polgar V1, CAC
2.11.2013 MVP Praha mezitřída E.Soltesz (A) V2, res.CAC
3.11.2013 MVP Praha mezitřída I.Němečková V2, res.CAC
9.11.2013 Klubová výstava Mladá Boleslav mezitřída A. Harvey (GB) V1, CAC

- 2014 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
4.1.2014 Hanácká národní výstava Brno otevřená I. Němečková V1,CAC
23.2.2014 DUOCACIB Brno otevřená M.Václavík V2, res.CAC
26.4.2014 MVP České Budějovice otevřená V. Piskay (SK) V1, CAC
3.5.2014 MVP Praha otevřená V. Javorčík(SK) V1,CAC,CACIB,kvalifikace na Crufts 2015
ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY
8.5.2014 Krajská výstava Mladá Boleslav vítězů I.Beradze (GRU) V1,VT,Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi
17.5.2014 Krajská výstava HK otevřená A.Polgar V1, Vítěz třídy
7.6.2014 Klubová výstava Řepeč vítězů M.Svobodová výborný bez pořadí
21.6.2014 Intercanis Brno šampionů V.Javorčík(SK) V2, res. CAC
11.10.2014 KV Litoměřice vítězů L.Ubrová V1, VT, Krajský vítěz
25.10.2014 Spec.výstava Olomouc vítězů D.Korna VD
1.11.2014 MVP Praha šampionů M.Krinke V3
22.11.2014 Klub.výstava Ml.Boleslav otevřená H.Müller-Heinz (D) V2, res.CAC
23.11.2014 Spec.výstava Ml. Boleslav otevřená R.Blessing (D) V3
6. 12.2014 NVP Swiebodzice (PL) otevřená S.Szabó (HU) Dosk.1,CWC,Nejlepší pes,BOB

- 2015 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
3.1.2015 Hanáckávýstava Brno vítězů Beradze Iuza (GRU) V1
7.2.2015 DUOCACIB Brno šampionů P.Król (PL) V1,CAC,CACIB,BOB,kvalifikace na Cruft´s 2016
8.2.2015 DUOCACIB Brno šampionů M. Krinke V2, res.CAC
28.3.2015 Bogatic (SRB) šampionů P. Firic (SRB) V2, res.CAC, res.CACIB
29.3.2015 Sr.Mitrovnica (SRB) šampionů M. Vretenicic (MNE) V1, CAC, BOB
11.4.2015 NVP Ostrava vítězů D. Fialová V2, res.CAC
16.5.2015 KV Hradec Králové vítězů M.Krinke V1, Vítěz třídy
27.6.2015 Intercanis Brno šampionů A.Kochan (PL) V3
29.8.2015 MVP Ml.Boleslav šampionů M.Halas (PL) V2, res.CAC
26.9.2015 MVP Wroclaw šampionů Claus Peter Fricke (D) V2
24.10.2015 MVP Bratislava otevřená P.Harsanyi (HU) V1, CAC
25.10.2015 MVP Bratislava otevřená B.Kremser (SLO) V1, CAC
7.11.2015 Klub.výstava MB otevřená Dupont Didier (F) V4
8.11.2015 Klub.výstava MB otevřená M.Mocque (F) VD
28.11.2015 MVP Nitra otevřená Laurent Pichard (CH) V1, CAC, res.CACIB
29.11.2015 MVP Nitra otevřená B.Petkevich (LV) V2
5.12.2015 NVP Swiebodzice šampionů Svante Frisk (S) Dosk.1,CWC,Vítězný pes

- 2016 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
9.1.2016 NVP Brno vítězů I. Němečková V1, CAC
7.2.2016 DUOCACIB Brno šampionů S.Szabó (HU) V2, res.CAC
6.3.2016 MVP Zielona Góra otevřená M.Halas (PL) V1, CWC, CACIB
MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY
2.4.2016 MVP Nitra šampionů Tino Pehar (HR) V2, res.CAC, res.CACIB
3.4.2016 MVP Nitra šampionů Luís M.Calado (PT) V1, CAC, CACIB, BOS
ŠAMPION SLOVENSKA
23.4.2016 MVP Č.Budějovice šampionů L. Kukla V2, res.CAC
30. 4. 2016 MVP Praha šampionů Daines B. (NSW) V1, CAC, CACIB, BOS
GRANDŠAMPION ČR a ŠAMPION ČMKU
7.5.2016 KV Chropyně vítězů Geoff Duffield výborný bez pořadí
5.6.2016 SV Humpolec vítězů I.Székely (H) V3
20.8.2016 KV Chropyně otevřená T. Rohlin V1, CAC

- 2017 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
21.1.2017 Šampion šampionů 2016 šampionů Lehkonen Hari (FIN) TOP 16 psů FCI 1.
17.5.2017 KV Hradec Králové vítězů M.Krinke V1,VT,Krajský vítěz
3.6.2017 KV Humpolec otevřená Karen Mc Devitt (IRL) Výborný 3
28.9.2017 SV Mladá Boleslav otevřená Natalja Skalin (S) V2, res.CAC

- 2018 - 

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
24.3.2018 NVP Swiebodzice šampionů M.Supronowicz V1, Nejlepszy Dorostly Pies, BOB
12.5.2018 KV Hradec Králové vítězů G. Robak (PL) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
2.6.2018  Klub.výstava Humpolec  otevřená  Steve Barrett (UK)  VD2 
3.6.2018  Klub.výstava Humpolec  otevřená  Cheryl Lockett (UK)   VD3
15.9.2018 SV Chropyně čestná Claus Peter Fricke (D) V1, BIS čestných tříd