CZ Grand Ch., Ch., JCh.

Etien Gold od Dennynky

- V Ý S T A V Y -

 

- 2010 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
16.10.2010 Klub. v. Rychety dorostu Klaus Frankenberger (D) VN 3

- 2011 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
9.1.2011 NVP Olomouc mladých O. Vondrouš V1, CAJC, BOJ
5.2.2011 DUO-CACIB Brno mladých MVDr. V. Fiala Výborný bez pořadí
30.4.2011 Pojizerská výstava psů (MB) mladých Ing.Leoš Jančík V1, VT, BOJ, vítěz MB, BIS Junior 2.místo
14.5.2011 MVP Praha mladých J. Němec Výborný 2
15. 5.2011 Klub. kolií Řepeč mladých A. Korózs (H) V1, CAJC
15.5.2011 MVP Litoměřice mladých A. Redlická (PL) V1, CAJC, BOJ
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
18.6.2011 Klub. kolií HK mezitřída T. Havelka (SK) Výborný 3
25.6.2011 Intercanis Brno mezitřída M. Svobodová V1, CAC, res. CACIB
16.7.2011 NVP Mladá Boleslav mezitřída W. Mrowiec (PL) V1, CAC
10.9.2011 Spec. výstava Chropyně mezitřída Misterka-Kluska W.
V1 bez nároku na titul
17.9.2011 NVP Brno mezitřída M. Krinke V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz
24.9.2011 MVP Wroclaw mezitřída A. Redlická (PL) V2, res.CACIB
1.10.2011 Krajská výstava Litoměřice mezitřída A. Polgár(CZ) V1, VT, KV
5.11.2011 MVP Praha mezitřída Eerola Päivi (Finsko) VD
6.11.2011 Klub.kolií Praha mezitřída Piia Enlund (Finsko) VD

- 2012 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
7.1.2012 Hanácká NVP Brno mezitřída J. Matějek V1, CAC, NV, BOB
27.1.2012 MVP Glogów (PL) mezitřída Mervyn Casling (GB) V4
5.2.2012 DUO-CACIB Brno mezitřída M.Vermeire (B) V1, CAC
ČESKÝ ŠAMPION
31.3.2012 MVP České Budějovice šampionů M. Soukupová VD
28.4.2012 Pojizerská výstava psů (MB) vítězů O. Dolejšová V1, vítěz třídy
16.6.2012 Krajská výstava H. Králové vítězů P. Řehánek VD
29.9.2012 NVP Brno šampionů J. Matějek V1, CAC
6.10.2012 Krajská výstava Litoměřice vítězů L. Ubrová V1, VT, Krajský vítěz
28.10.2012 Speciál.výstava Ml.Boleslav šampionů J. Matějek V2, Res.CAC
4.11.2012 MVP Praha šampionů J. Matějek V2, Res.CAC

- 2013 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
5. 1. 2013 NVP Brno Svobodová Mlada vítězů V1, CAC
2. 2. 2013 DUOCACIB Brno J. Luscott (GB) šampionů V1, CAC, Res.CACIB
ČESKÝ GRANDŠAMPION
3. 2. 2013 DUOCACIB Brno M. Ten Cate (NL) šampionů V4
30. 3. 2013 MVP České Budějovice E. Soltesz (A) šampionů V3
4. 5. 2013 MVP Praha D. Fialová šampionů V2
11. 5. 2013 KV Řepeč A. Zemánková (SK) vítězů V3
25. 5. 2013 MVP Litoměřice A. Redlicka (PL) šampionů V1, CAC, Res. CACIB
20. 7. 2013 MVP Mladá Boleslav Petkevica Beata (LV) šampionů V4

- 2014 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
22.2.2014 DUOCACIB Brno otevřená J.Korozs (HU) V4
10.5.2014 Klubová výstava Chropyně otevřená M. Kotuláš (SK) VD
17.5.2014 KV Hradec Králové vítězů A.Polgar (SRB) V1,VT,Krajský vítěz, 3.místo FCI I.
3.11.2014 MVP Praha otevřená V.Piskay (SK) VD
22.11.2014 Klub.výstava Ml.Boleslav čestná H.Müller-Heinz (D) V1, 2.BIS čestná, NEJLEPŠÍ PLEMENÍK
23.11.2014 Spec.výstava Ml.Boleslav čestná R.Blessing (D) V1, BIS čestná třída
6.12.2014 NVP Swiebodzice (PL) vítězů S.Szabó (HU) Dosk.1, CWC

- 2015 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
16.5.2015 KV Hradec Králové čestná M.Krinke V1, Vítěz třídy
18.7.2015 NVP Ml.Boleslav vítězů Claus Peter Fricke (D) V3
29.8.2015 MVP Ml.Boleslav otevřená M. Halas (PL) V1, CAC, res.CACIB
7.11.2015 Klub.výstava MB otevřená Dupont Didier (F) V3, NEJLEPŠÍ PLEMENÍK

- 2016 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
7.2.2016 DUOCACIB Brno otevřená S.Szabó (HU) V3
8.5.2016 KV Mladá Boleslav vítězů M.Krinke V1,Vítěz třídy, Krajský vítěz
14.5.2016 KV Hradec Králové čestná A.Polgar V1, 3. BIS čestná třída
4.6.2016 KV Humpolec vítězů I.Székely (H) V3
5.6.2016 SV Humpolec čestná K.Frankenberger (D) V2

- 2018 - 

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
12.5.2018 KV Hradec Králové veteránů G.Robak (PL) V1, Vítěz třídy veteránů