Multichampion

Arpad Gold Vorašif

- V Ý S T A V Y -

 

- 2013 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
4. 5. 2013 MVP Praha mladých D. Fialová (CZ)
V1, CAJC
11. 5. 2013 Klubová výstava Řepeč mladých A. Zemánková (SK) V1, CAJC, BOJ
25. 5. 2013 MVP Litoměřice mladých A. Redlicka (PL) V1, CAJC
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION KRÁSY
7.9.2013 Národní výstava Brno otevřená M.Krinke (CZ) V1, CAC
21.9.2013 Klubová výstava Chropyně otevřená A.Polgar (SRB) V1, CAC
28.9.2013 MVP Wroclaw (PL) mezitřída Claus Peter Fricke (D) Exc.1, CWC, res.CACIB
5.10.2013 MVP České Budějovice mezitřída G.Ridarčíková (SK) V1, CAC, res.CACIB
12.10.2013 Krajská výstava Litoměřice mezitřída A.Polgar (SRB) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
9.11.2013 Klubová výstava Mladá Boleslav otevřená A. Harvey (GB) D
30.11.2013 NVP Swiebodzice (PL) otevřená J. Muldoon (IRL) Exc.1, CWC, Vítězný pes

- 2014 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
4.1.2014 NVP Brno mezitřída I.Němečková (CZ) V1, CAC, Národní vítěz
ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY
22.2.2014 Duocacib Brno šampionů Korozs-Papp Judit (HU) V3
23.2.2014 Duocacib Brno šampionů M. Václavík (CZ) V1, CAC, CACIB
3.5.2014 MVP Praha šampionů V.Javorčík(SK) V1, CAC, res.CACIB
10.5.2014 Klub.výstava Chropyně vítězů M.Kotuláš(SK) V3
25.5.2014 NVP Swiebodzice (PL) šampionů A.Pulikowska-Klimonda(PL) Dosk.1, CWC, BOS
7.6.2014 Klub.výstava Řepeč otevřená M.Svobodová (CZ) V2, res.CAC
12.7.2014 CAC Sremski Karlovci šampionů M.Šipoš (SRB) CAC, BOB, BIG II.
13.7.2014 CACIB Irig šampionů G.Ridarčíková (SK) CAC, CACIB, BOB
19.7.2014 NVP Mladá Boleslav vítězů B.Ovesná (CZ) VD
20.9.2014 MVP České Budějovice šampionů Beradze Iuza (GRU) V2,res.CAC,res.CACIB
27.9.2014 NVP Brno vítězů A.Kováčová (SK) V2, res.CAC
4.10.2014 Danube Duo Bratislava šampionů A.Müürisep (EST) V1,CAC, CACIB, BOB
5.10.2014 Danube Duo Bratislava šampionů M.Krinke (CZ) V1,CAC,CACIB,Cruft´s qualification 2015
2.11.2014 MVP Praha šampionů V.Piskay (SK) V3
22.11.2014 Klub.výstava M.Boleslav vítězů H.Müller-Heinz (D) V1,CAC, Nejlepší pes,BOS
ČESKÝ GRANDŠAMPION
23.11.2014 Spec.výstava M.Boleslav vítězů R.Blessing (D) V2, res.CAC

- 2015 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
3.1.2015 NVP Brno otevřená Beradze Iuza (GRU) V1
7.2.2015 DUOCACIB Brno otevřená P.Król (PL) V1, CAC
8.2.2015 DUOCACIB Brno otevřená M.Krinke V1,CAC,res.CACIB
18.4.2015 KV Dětřichov otevřená M. Václavík V1
24.4.2015 MVP Č. Budějovice šampionů H. Bierwolf (D) V2,res.CAC,res.CACIB
2.5.2015 MVP Praha šampionů M.Soukupová V1,CAC,CACIB,BOS
8.5.2015 Pojizerská výstava vítězů M.Krinke V1, VT,Kraj.vítěz,VMB
9.5.2015 Klub.v. Chropyně otevřená T.Havelka (SK) V1,CAC,Klub.vítěz
16.5.2015 KV Hradec Králové otevřená M.Krinke V2
27.6.2015 Intercanis Brno otevřená A.Kochan (PL) V1,CAC,CACIB,BOS
ŠAMPION ČMKU
18.7.2015 NVP Ml.Boleslav otevřená Claus Peter Fricke (D) V1,CAC, Národ.vítěz
22.8.2015 Spec.výstava Ostrava vítězů Róbert Kotlár (HU) V1,CAC,VSV,BOS
12.9.2015 Krajská v. Liberec vítězů M.Krinke V1,VT,Kraj.vítěz
19.9.2015 NVP Brno otevřená T.Havelka (SK) V1,CAC,NV,BOB,4.BIG
26.9.2015 MVP Wroclaw otevřená Claus Peter Fricke (D) CWC,CACIB,BOB
3.10.2015 KV Litoměřice vítězů L.Kukla V1,VT, Kraj.vítěz
24.10.2015 MVP Bratislava šampionů P.Harsanyi (HU) V3
25.10.2015 MVP Bratislava šampionů B.Kremser (SLO) V4
7.11.2015 Klub.výstava MB vítězů Dupont Didier (F) V3
8.11.2015 Spec.výstava MB vítězů M.Mocque (F) V3

- 2016 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
2.4.2016 MVP Nitra otevřená T. Pehar (HR) V1, CAC
3.4.2016 MVP Nitra otevřená Catalan Luís M.Calado (PT) V1, CAC, res.CACIB
ŠAMPION SLOVENSKA
16.4.2016 KV Dětřichov vítězů M.Krinke V1,VT,KV,Vítěz Dětřichova
14.5.2016 KV Hradec Králové vítězů A.Polgar V1, VT, KV, 1.BIG
4.6.2016 KV Humpolec otevřená I.Székely (H) V1, CAC, Klubový vítěz
5.6.2016 SV Humpolec otevřená K.Frankenberger (D) V1, CAC
KLUBOVÝ ŠAMPION
16.7.2016 NVP Ml.Boleslav vítězů J. Matyáš (SK) V2, res. CAC
20.8.2016 KV Chropyně vítězů T. Rohlin V2, res. CAC
3.12.2016 NVP Swiebodzice šampionů Torsten Lemmer (BG) V1, CWC, Nej.pes, BOB, BOG4

- 2017 -

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
29.4.2017 KV Dětřichov vítězů L. Kukla V1,VT, Krajský vítěz,Vítěz Dětřichova
3.6.2017 KV Humpolec čestná Karen Mc Devitt(IRL) V1, 3.BIS četné třídy
12.8.2017 MVP Ml.Boleslav otevřená L. Jančík V1, CAC, res.CACIB
28.9.2017 SV Mladá Boleslav čestná Natalja Skalin (S) V3
15.10.2017 KV Rychety vítězů M.Václavík V2

- 2018 - 

Datum Výstava Třída Rozhodčí Ocenění
12.5.2018 KV Hradec Králové čestná Grzegorz Robak (PL) V1, 2.BIS čestné třídy
2.6.2018  Klub.výstava Humpolec čestná Steve Barrett (UK)  V1, 1. BIS čestné třídy 
3.6.2018 Klub.výstava Humpolec čestná Cheryl Lockett (UK) VD2
17.6.2018 KV Jedovnice vítězů Ladislav Kukla V1, VT, KV, Vítěz Jedovnice
15.9.2018 SV Chropyně otevřená Claus Peter Fricke (D) V1, CAC